Antolaketa

ARTEZKARITZA

Lehendakari: Kepa Zengotitabengoa (Kurutziaga)

Lehendakariorde: Aitor Arrese

Idazkaria: Idurre Cajaraville

Bokala: Aintzane Echeverria (Andra Mari Ikastola)
Bokala: Andere Ogando (RM Azkue Ikastola)
Bokala: Araitz Undabeitia (Andra Mari Ikastola)
Bokala: Arantza Aguirre
Bokala: Edur Amilibia (Txintxirri Ikastola)
Bokala: Iker Lizarzaburu (Zubi Zaharra Ikastola)
Bokala: Jon Ercilla
Bokala:
Jon Elorrieta  (Kurutziaga Ikastola)

ZUZENDARITZA

Zuzendaria:             Gaizka Arrizabalaga      zuzendaria@ibaizabalikastola.eus

Batxilergoko ikasketa burua:        Iratxe Bernedo        ibernedo@ibaizabalikastola.eus

Lanbide Heziketako ikasketa burua:    Rosa Elizburu   relizburu@ibaizabalikastola.eus

Errotako arduraduna:            Zorione Alberdi   errota@ibaizabalikastola.eus

Kirolerrotako arduraduna:      Jon Urkiza         jurkiza@ibaizabalikastola.eus

 

IRAKASLEAK

Giza zientziak mintegiko irakasleak

Arantza Idigoras   aidigoras@ibaizabalikastola.eus
Iratxe Bernedo      ibernedo@ibaizabalikastola.eus
Karlos Rodriguez  krodriguez@ibaizabalikastola.eus
Xabier Arrate        xarrate@ibaizabalikastola.eus
Xenki Arizaga      xarizaga@ibaizabalikastola.eus

 

Hizkuntza mintegiko irakasleak

Alazne Zarobe   azarobe@ibaizabalikastola.eus
Ana Vidal          avidal@ibaizabalikastola.eus
Irune Salor        isalor@ibaizabalikastola.eus
Goiatz Etxeita   getxeita@ibaizabalikastola.eus
Maria Perez       mperez@ibaizabalikastola.eus
Endika Blanco   eblanco@ibaizabalikastola.eus
 

 

 

Zientzia mintegiko irakasleak

 

Ane Solagaistua       asolagaistua@ibaizabalikastola.eus
Egoitz Irure              eirure@ibaizabalikastola.eus
Matxalen Santos      msantos@ibaizabalikastola.eus
Ibon Alvarez             ialvarez@ibaizabalikastola.eus
Izaskun Dominguez   idominguez@ibaizabalikastola.eus
Jon Urkiza                jurkiza@ibaizabalikastola.eus
Samuel Garcia          sgarcia@ibaizabalikastola.eus

 

Haur Hezkuntza goi mailako zikloko irakasleak

Irune Salor            isalor@ibaizabalikastola.eus
Mireia Delgado      mdelgado@ibaizabalikastola.eus
Rosa Elizburu       relizburu@ibaizabalikastola.eus

Iratxe Laburu      ilaburu@ibaizabalikastola.eus
Amagoia Santakoloma     asantakoloma@ibaizabalikastola.eus

 

 

ERROTAKO  LANGILEAK

Josune Landajuela
Leire Renovales
Martxel Zubia
Mertxe Alzaga
Zorione Alberdi

Gimnasioko arduraduna: Jon Urkiza
Aterpetxeko langileak

 

ZERBITZUETAKO  LANGILEAK

Idazkaria:   Mertxe Aldazabal   idazkaritza@ibaizabalikastola.eus
Garbiketa:  Aintzane Aranburu 
                   Ana Madariaga